Historia

Od połowy lat 90-tych sektor felg aluminiowych oraz tuningu, w szczególności nasze marki Brock Car Fashion i RC Design, stały się dla nas bardzo znaczące.

W naszych zakładach w Weilerswist Derkum, Jajce w Bośni i Hercegowinie oraz w Schlüchtern koło Frankfurtu zatrudniamy obecnie ponad 200 osób i dysponujemy powierzchnią magazynową na ponad 120.000 felg i opon. Dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować dostawy do naszych klientów jeszcze szybciej i bardziej kompleksowo.
Nasza rozmaita, szeroka paleta produktów obejmuje 14 design'ów marki Brock Car Fashion oraz 17 marki RC Design.

Poprzez coraz krótsze cykle życia produktów wzrasta nieustannie tempo rozwoju oraz produkcji. Sprostujemy temu zadaniu dzięki coraz to nowym i innowacyjnym design'om felg. Średnio co 3-4 lata tworzymy nowe design'y felg i z sukcesem wprowadzamy je na rynek.
Innowacyjne przeróbki uszlachetniające felg poprzez nakładanie warstw lakieru lub zastosowanie śrub ozdobnych ze stali szlachetnej dodają naszym felgom oryginalnego wdzięku.

Technologia SLC umożliwia obróbkę powierzchni tak, jak w przypadku felg chromowanych, lecz przy pełnej ochronie powierzchni tak, jak to ma miejsce w przypadku felg lakierowanych.

 
 

O firmie    -    Produkcja    -    Kolekcja felg    -    Dane techniczne    -    Marki samochodów    -    Konfiguracja felg    -    Kontakt

 

! Wszystkie wzory felg i znaki graficzne które je obejmują należą do firmy Brock Car-Fashion GmbH

projektowanie stron Nowy Sącz
iPolska.com.pl