Jakość

Aby uzyskać taką jakość należało najpierw zainwestować w jedną z najnowocześniejszych lakierni w Europie.

W pełni automatyczne urządzenia lakiernicze gwarantują niezmienną jakość na najwyższym poziomie. Osiąga się to nie tylko dzięki odpowiednim krokom mającym na celu redukcję zapylenia, lecz także dzięki prawidłowemu wyborowi stosowanych materiałów lakierniczych.

Nasze wysokie standardy jakości dokumentowane są poprzez spełnianie wielu norm, jak np. TÜV, KBA, E.T.R.T.O., SF1, JWL i Jaso. Dodatkowo nasz wysoki standard jakości od 2002 roku dokumentowany jest przez certyfikację DIN EN ISO 9001:2000.

Zawsze o krok lepsi!

Od kwietnia 2002 roku wszystkie nasze koła Brock Car-Fashion oraz Rad-Center-Derkum lakierowane są w firmie Metec GmbH w Schlüchtern/Niemcy należącej do grupy Brock. W ten sposób cały łańcuch znajduje się pod naszą kontrolą.

Koła produkowane są najpierw w należącej również do grupy Brock odlewni w Jajce / Bośnia i Hercegowina, w firmie "Jajce Alloy Wheels". Tam 100 pracowników z pomocą najnowocześniejszych i najwyższej klasy maszyn odlewniczych i obrabiarskich dba o znakomitą jakość surowych kół. Każde koło jest ręcznie wykańczane i kontrolowane.
Po końcowej obróbce następuje transport do Niemiec do zakładu Metec GmbH. Firma Metec odpowiedzialna jest za lakierowanie wszystkich naszych kół. 35 pracowników zakładu dba tutaj o perfekcyjne nałożenie lakieru, które wśród konkurentów nie ma sobie równych.

 
 

O firmie    -    Produkcja    -    Kolekcja felg    -    Dane techniczne    -    Marki samochodów    -    Konfiguracja felg    -    Kontakt

 

! Wszystkie wzory felg i znaki graficzne które je obejmują należą do firmy Brock Car-Fashion GmbH

projektowanie stron Nowy Sącz
iPolska.com.pl