Lakierowanie

Na nadchodzący sezon zimowy wszystkie koła marki Brock Car Fashion i RC Design pokrywane są wysokiej jakości lakierem akrylowym.

Lakier ten jest wprawdzie trochę droższy, lecz nadaje się najlepiej do użytkowania w zimie. Zaletą optyczną proszku akrylowego jest jego przeźroczystość. Po użyciu proszku klarującego polakierowane koła zachowują swój doskonały wygląd i nie wykazują żadnych wad. Wszystkie design'y w różnorodnych wariantach kolorów są pokrywane bezbarwnym lakierem akrylowym i zyskują tym sposobem pozytywne cechy tej obróbki: felgi z lekkiego metalu są o wiele mniej podatne na uszkodzenia, tzn. są odporne na sól oraz uderzenia kamieni, a także zapewniona jest lepsza ochrona przed pyłem podczas hamowania.

Godny uwagi jest przedłużony okres gwarancyjny na ww. koła:
- KS, CS, CSS, CSS1 = 3 lata
- HP, VP, SLC = 2 lata

Tym specjalnym znakiem jakości producent chciałby przyczynić się do wzrostu zadowolenia klientów, a specyficznym sposobem lakierowania odróżnić się od konkurencji.

 
 

O firmie    -    Produkcja    -    Kolekcja felg    -    Dane techniczne    -    Marki samochodów    -    Konfiguracja felg    -    Kontakt

 

! Wszystkie wzory felg i znaki graficzne które je obejmują należą do firmy Brock Car-Fashion GmbH

projektowanie stron Nowy Sącz
iPolska.com.pl