Technika - Design

Design, symulacja oraz efektywne lakierowanie są obecnie czynnikami decydującymi o sukcesie w produkcji i dystrybucji kół aluminiowych. Produkcja w Brock Car Fashion GmbH trwa 50 tygodni w roku, siedem dni w tygodniu, w dziennym systemie czterozmianowym. Jesteśmy w stanie wyprodukować w rok ponad 500.000 kół. Aby zapewnić płynną dostawę produktów, koła składowane są w naszym magazynie centralnym wielkości 8.000m2, który mieści ok. 70.000 kół.

Dzięki ekstrawaganckiej stylizacji i takim koncepcjom, jak np. chromowanie lub efektowny lakier, zastosowanie ozdobnych śrub tytanowych itd., nasza kolekcja oferuje niepowtarzalne produkty trafiające w gust każdego.

Od powstania naszego przedsiębiorstwa wiosną 1998 roku zadajemy sobie szczególny trud zapewnienia naszym klientom maksimum stylu i jakości.

Nasze koła produkowane są we własnej odlewni w Jajce / Bośnia i Hercegowina w firmie "Jajce Alloy Wheels". 100 zatrudnionych tam osób dba z pomocą najnowszych i najwyższej klasy urządzeń o optymalną produkcję.

Każde koło jest ręcznie wykańczane oraz kontrolowane. Szczególna uwaga zwracana jest na techniczną precyzję i kompetencję. W celu zapewnienia wysokiej jakości, nasze felgi podlegają szczegółowej kontroli. Stosujemy się między innymi do następujących norm: TÜV, KBA, E.T.R.T.O. , SF1, JWL i JASO. Wszystkie działania związane z produkcją i rozwojem naszego koncernu certyfikowane są zgodnie z DIN EN ISO 9001.

Dzięki zastosowaniu metody elementów skończonych (FEM) jakość zapewniona jest już na etapie komputera osobistego, a cykle produkcyjne skracane. Kolejną ważną zaletą tej metody jest optymalizacja wagi kół umożliwiająca budowę nadzwyczaj lekkich i jednocześnie wytrzymałych kół.

 
 

O firmie    -    Produkcja    -    Kolekcja felg    -    Dane techniczne    -    Marki samochodów    -    Konfiguracja felg    -    Kontakt

 

! Wszystkie wzory felg i znaki graficzne które je obejmują należą do firmy Brock Car-Fashion GmbH

projektowanie stron Nowy Sącz
iPolska.com.pl