O firmie

Od założenia w połowie lat 90-tych grupę Brock w sektorze produkcji kół charakteryzuje nieustanny rozwój. Obecnie jesteśmy w stanie wyprodukować ponad 750.000 kół rocznie.

Grupa skupia rozwój design'u, produkcję, marketing i dystrybucję. Asortyment kół z metali lekkich obejmuje 42 design'y od 13 do 20 cali, które występują pod dwiema markami - Brock Car Fashion oraz RC Design.
Zadziwiający asortyment oraz szeroka paleta produktów obejmująca również koła wieloczęściowe, jak i design dla segmentu off-road oraz pojazdów sportowo-użytkowych (SUV), stanowią podstawę odnoszonych sukcesów. Różnorodność zastosowania kół stanowi część koncepcji sukcesu w takim samym stopniu jak zapewnienie jakości produktów. Wszystkie koła przechodzą liczne testy oraz są poddawane kontroli i certyfikowane przez TÜV.
W naszych zakładach w Weilerswist, Jajce (Bośnia i Hercegowina) oraz Schlüchtern koło Frankfurtu zatrudniamy obecnie ponad 200 osób. W zakładzie Weilerswist, oprócz siedziby zarządu, działu sprzedaży i rozwoju, znajduje się również nowoczesne centrum logistyczne, magazyn oraz punkt wysyłkowy. Ponadto odbywa się tu ręczny montaż kół dwu- i trzyczęściowych. W ubiegłym roku w nasze zakłady w Niemczech zainwestowaliśmy w stopniu szczególnym.
Poprzez nasze centrum logistyczne w Weilerswist można odebrać lub przekazać do transportu ok. 3000 kół dziennie. Magazyn ten sięgający 20m wysokości obejmuje ok. 16.000 miejsc odstawczych na palety na różnych wysokościach.

Nowy magazyn centralny pracuje na pełnych obrotach:
Po budowie trwającej ok. 10 miesięcy, pracę na pełnych obrotach rozpoczął magazyn centralny pod marką Brock Car Fashion i Design. Na 5 ładowniach wyposażonych w specjalne wózki widłowe przeładowuje się tu dziennie 3000 kół. Magazyn ten sięgający 20m wysokości obejmuje ok. 16.000 miejsc odstawczych na palety na różnych wysokościach.

Wszystkie koła oznaczone są międzynarodowymi kodami EAN, co pozwala innym przedsiębiorstwom o podobnej strukturze, na ich łatwą dystrybucję z użyciem skanera. Celem tego ogromnego ulepszenia jest jeszcze bardziej zorientowana na serwis obsługa klienta gwarantująca optymalny czas realizacji dostaw. Konfigurator felg, akcesoria oraz dokumenty transportowe przed wysyłką podlegają manualnej kontroli.

Do wyboru są różne formy transportu, jak np. przesyłka pocztowa, transport własny oraz przesyłka spedycyjna. Aby zminimalizować możliwość uszkodzenia transportu drogą pocztową, opakowanie kartonowe zostało szczególnie dopracowane. Skonstruowano z materiału podlegającego recyklingowi rygle, które chronią koła przed uderzeniami i tym samym zapobiegają ich uszkodzeniu. Ze względów ekologicznych i ekonomicznych zaleca się, aby klient gromadził opakowania i przekazywał je firmie Brock Car Fashion i RC Design do ponownego wykorzystania.

 
 

O firmie    -    Produkcja    -    Kolekcja felg    -    Dane techniczne    -    Marki samochodów    -    Konfiguracja felg    -    Kontakt

 

! Wszystkie wzory felg i znaki graficzne które je obejmują należą do firmy Brock Car-Fashion GmbH

projektowanie stron Nowy Sącz
iPolska.com.pl